Anasayfa / P24Blog / ASLIHAN GENÇAY

Tecavüz, İşkence, Cinayet: Fuhuş Çetelerini Kim Koruyor?

Sibel, Milas’ta işkence gördü, tecavüze uğradı, ellerinden kurtuldu. Fuhuş çeteleri ise işlerine devam ediyor, kadınları pazarlayıp para kazanıyorlar.

25 Eylül

Avukat Mahsuni Karaman: “Mazlum İçli, katil değil.”

“7 Ekim 2014’te Mazlum’un Kulp’taki düğünde olduğu kesin. Hem emniyet araştırdı hem düğün sahibi dinlendi. Mazlum, cinayetlerden sorumlu tutulamaz.”

18 Eylül

Tehlike Büyük: Metamfetamin Fakirin Ekmeği, İç Memet İç!

Afganlı “doktorun” ilettiği IBAN’a ödeme yaptıktan sonra kullanıcının telefonuna, metamfetamini alacağı Ankara’daki boş arazinin konumu gönderiliyor.

11 Eylül

Milletvekili Sezgin Tanrıkulu: “İktidar daha da sertleşecek!”

“Seçim sonrası bakanlar kurulunun yeni oluşumu, bazı çevrelerde iyimser bir hava estirdi. Fakat rejim, yoksulun daha fazla sömürülmesi üzerine kurulu”

04 Eylül

AK Parti’nin Yeni Çılgın Projesi: CHP’yi Dizayn Etmek mi?

İktidar, babayı yenmekle başlar. Zeus’un Kronos’u yok etmesi, Erdoğan’ın Erbakan’ı ezmesi gibi İmamoğlu da Kılıçdaroğlu’nun karşısına dikilebilir.

28 Ağustos

Ülkem Adına Utanıyorum: Mustafa Said Türk’ü Serbest Bırakın!

Biri bize 86 yaşında yatalak bir adam cezaevinde nasıl kalacak anlatabilir mi? Başınıza gelebilecek en kötü şey, birine muhtaçken cezaevinde olmaktır.

21 Ağustos

Kimse Duymuyor: Münevver Karabulut Cinayeti Aydınlatılsın!

Dosya, kamu davası olarak tekrar açılmalı, tüm şaibeler soruşturulmalı, Cem Garipoğlu’nun mezarı açılarak ölüp ölmediği kamuoyu nezdinde netleşmeli.

14 Ağustos

Her Yer Nefret Her Yer Şiddetken Atiye Nasıl Kurtulur?

“Arkamdan gelip saçımdan yakaladılar. İkinci kişi kolumdan tuttu. Diğeri de vurdu yüzüme, gözüme. ‘Orospu’ dediler suratıma vururken.”

07 Ağustos

Deniz Gümüşel: “Akbelen Mücadelesi Yaşama Sahip Çıkmaktır”

“Limak ve İçtaş holdinglerin konsorsiyumu olan YK Enerji, kesim için doğrudan eski bakan Pakdemirli’den izin aldı. Bu hukuksuz izin iptal edilmelidir”

01 Ağustos

Akbelen Savaşı: Devlet Destekli Zombi Şirketler Halka Karşı

İsmail Hakkı Atal: “Yeniköy ve Kemerköy termik santrallerinin hasta ettiği insanların ülkeye maliyeti 22 milyar ama ticari kazançları 200 milyon”

31 Temmuz

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design